top of page
h-09.jpg

Hub Desk

Ocak , 2021

Küçülen yaşam alanlarımızda birden çok işlevi barındıran ve ev hissiyatına uyum sağlayan sıcak, rafine tasarımların önemi de arttı.Çalışma eyleminin gerçekleştirileceği mobilyanın derli toplu, estetik ve bulunduğu ortam içerisine uyum sağlayan bir görüntüde olması da oldukça önem kazandı. 

Hub Desk, fonsiyonelliği ve estetik algısı ile çalışma motivasyonunu artırıcı nitelikte! Yemek yeme ve çalışma eylemleri gün içinde birlikte yapılır hale geldi, bu iki eylem Hub Desk'in dönerek açılan ek tablası sayesinde kullanıcının çalışma alanını bölmeden  rahatlıkla yapılıyor.

Hub Desk zarif ve dairesel formu ile evde ikonik bir parça olarak yerini alıyor! Kullanıcı ister duvara yaslayarak, ister salon koltuğunun arkasında stil bir dresuar olarak da konumlandırabilir.

_

 

In our shrinking living spaces, the importance of warm, refined designs that accommodate multiple functions and adapt to the feeling of home has also increased.

Hub Desk increases the motivation to work with its functionality and aesthetic perception! Eating and working actions have become to be done together during the day, these two actions can be carried out easily without dividing the user's work area thanks to the additional rotating table of the Hub Desk.

With its elegant and circular form, Hub Desk takes its place as an iconic piece at home! The user can also position it as a stylish dresser either by leaning against the wall or behind the lounge chair.

bottom of page